2021 ÖABT'nin Sesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Tamamı Çözümlü 5 +1 Eğitim Bilimleri Deneme

Ürün Kodu: 9786257013284

Marka: Paragon Yayıncılık

star star star star star 0 Değerlendirme
39.90 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Ağustos, 2021 Cuma günü kargoda.

İÇERİK


Paragon Yayıncılık 2021 ÖABT’nin Sesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği

Paragon Yayıncılık ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Deneme Kitabı Ürün Bilgileri

Ürün Bilgisi Ebat: 19 x 27

ISBN: 9786257013307

Sayfa Sayısı: 160

Yazarlar: Serkan ALDEN, Onur ÜNAL, Nuray KILINÇ, Arzu ÖZMEN SEÇGİN

 

Paragon Yayıncılık ÖABT’nin Sesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Farkındalık Serisi Adaylara Ne Katar?

 • ÖABT’nin Sesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Deneme Soruları, güncel olarak son sınav sistemine göre hazırlanmıştır.
 • ÖABT’nin Sesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Deneme Soruları, güncel bilgiler dâhilinde hazırlanmıştır.
 • ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği, önceki yıllarda çıkan sorulara göre hazırlanmıştır.
 • ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği kitabı alana göre tasarlanmıştır.
 • Uzman yazarlarımız tarafından hazırlanan ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği deneme sorularında çıkması muhtemel sorular ile adayların sınava hazırlanmasını sağlar.
 • ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği deneme sorularının hepsi alanında uzman ve tecrübeli yazarlar tarafından özgün bir şekilde yazılmıştır. Ayrıca Her bir sorunun çözümü mevcuttur.
 • Alan sorularından oluşan denemelerin haricinde 1 adet eğitim bilimleri denemesi ilavelidir.

Paragon Yayıncılık ÖABT’nin Sesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Farkındalık Serisi Önsöz

Değerli Öğretmen Adayları

 

Öğretmenlik Alan Bilgisi denemelerimizi hazırlarken eserin sadece öğretmen adaylarını sınava hazırlayan bir kitap olacağını düşünmedik. Kitaplarımız Türk ulusunun geleceği olan binlerce çocuk için hazırlandı. Çocuklarımızı yetiştirecek ve ülkemizin dört bir yanındaki öğrencilerimizin umutlarını yeşertecek olan öğretmenlerin, mesleklerinde “en iyi” olabilmeleri adına gerekli olan donanımı kazanmaları için çabaladık. 

Kitaplarımızın, içinde yaşadığımız dünyada her gün şahit olduğumuz sorunlara dikkat çekmesini istedik. “Farkındalık Serisi”nin oluşumunun temel sebebi işte budur. Serimizde bulunan her kitabın kapağı, toplumsal soruna dönüşmüş bir konuyu göz önüne getirmeye yönelik tasarlandı. Kan ve Organ Bağışı, Kadına Şiddet, Çocuk ve Hayvan İstismarı, Kanser, Bedensel Engelli Sporcular ve Zihinsel Engelli Bireylerin Topluma Kazandırılması gibi haberlerde her akşam “küçük” başlıklarda okuduğumuz “büyük” olayların farkındalığını arttırmak istedik. Farkındalığın ÖABT Denemelerinde uygulanma sebebi, nesillerin mimarlarının öğretmenlerimiz olduğunu bilmemizden kaynaklıdır.

Gelecek nesillerin öncüsü olan sizlerin, öğretmenlerin yetiştireceği çocukların da sizler gibi Türk milletinin yüz akı olmasını temenni ederiz.

 

FARKINDA MISIN?

"Down sendromu tedavi gerektiren bir hastalık değil farklılıktır. Down sendromlu çocukların sağlık sorunlarının ve gelişimlerinin yakından takibi sağlanmalıdır. Erken çocukluk döneminde yapılan bu takip sayesinde kişinin hem sağlıklı hem de etkin bir yaşam sürdürmesi mümkün olur.

Ailelerin çocukları için yapacağı en faydalı eylem yıllık takiplerini düzenli yaptırmaları, onun eğitim hayatına ve sosyal hayata katılımını sağlamalarıdır.

Bu sayede, hayatın getirdiklerini yaşıtlarının gerisinde izleyen ve diğer insanların onları farklı algılamalarını da aşmak zorunda kalan Down Sendromlu çocuklar, üretken ve dolu bir hayat yaşayabilir. Down Sendromlu çocuklar iyi eğitim görürlerse kendilerine bakabilir, basit işlere yatkınlık göstererek meslek sahibi olabilirler."

 

DOWN SENDROMU BİR HASTALIK DEĞİL FARKLILIKTIR

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4