2021 ÖABT'nin Sesi Okul Öncesi Öğretmenliği Tamamı Çözümlü 5+1 Eğitim Bilimleri Deneme Sınavı

Ürün Kodu: 9786257013321

Marka: Paragon Yayıncılık

star star star star star 0 Değerlendirme
39.90 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Ağustos, 2021 Cuma günü kargoda.

İÇERİK


Paragon Yayıncılık 2021 ÖABT’nin Sesi Okul Öncesi Öğretmenliği

Paragon Yayıncılık ÖABT Okul Öncesi Öğretmenliği Deneme Kitabı Ürün Bilgileri

Ürün Bilgisi Ebat: 16 x 24

ISBN: 9786257013321

Sayfa Sayısı: 160

Yazarlar: Doç. Dr. Mehmet Nadir ÖZDEMİR, Mehmet Topkara, Nuray KILINÇ, Arzu ÖZMEN SEÇGİN

 

Paragon Yayıncılık ÖABT’nin Sesi Okul Öncesi Öğretmenliği Farkındalık Serisi Adaylara Ne Katar?

  • ÖABT’nin Sesi Okul Öncesi Öğretmenliği Deneme Soruları, güncel olarak en son sınavlara göre hazırlanmıştır.
  • ÖABT Okul Öncesi öğretmenliği, önceki yıllarda çıkmış sınav soruları göz önüne alınarak, alana yönelik hazırlanmıştır.
  • Uzman yazarlarımız tarafından hazırlanan ÖABT Okul Öncesi öğretmenliği deneme sorularında çıkması muhtemel sorular üzerinde durulmuştur.
  • ÖABT Okul Öncesi Öğretmenliği deneme sorularının tamamı alanında uzman yazarlar tarafından yazılmış özgün sorulardır ve tamamı çözümlüdür.
  • Alan sorularından oluşan denemelerin dışında +1 Eğitim bilimleri denemesi de sizlere sunulmuştur.

Paragon Yayıncılık ÖABT’nin Sesi Okul Öncesi Öğretmenliği Farkındalık Serisi Önsöz

Değerli Öğretmen Adayları

 

Öğretmenlik Alan Bilgisi denemelerimizi hazırlarken eserin sadece öğretmen adaylarını sınava hazırlayan bir kitap olacağını düşünmedik. Kitaplarımız Türk ulusunun geleceği olan binlerce çocuk için hazırlandı. Çocuklarımızı yetiştirecek ve ülkemizin dört bir yanındaki öğrencilerimizin umutlarını yeşertecek olan öğretmenlerin, mesleklerinde “en iyi” olabilmeleri adına gerekli olan donanımı kazanmaları için çabaladık. 

Kitaplarımızın, içinde yaşadığımız dünyada her gün şahit olduğumuz sorunlara dikkat çekmesini istedik. “Farkındalık Serisi’nin oluşumunun temel sebebi işte budur. Serimizde bulunan her kitabın kapağı, toplumsal soruna dönüşmüş bir konuyu göz önüne getirmeye yönelik tasarlandı. Kan ve Organ Bağışı, Kadına Şiddet, Çocuk ve Hayvan İstismarı, Kanser, Bedensel Engelli Sporcular ve Zihinsel Engelli Bireylerin Topluma Kazandırılması gibi haberlerde her akşam “küçük” başlıklarda okuduğumuz “büyük” olayların farkındalığını arttırmak istedik. Farkındalığın ÖABT Denemelerinde uygulanma sebebi, nesillerin mimarlarının öğretmenlerimiz olduğunu bilmemizden kaynaklıdır.

Gelecek nesillerin öncüsü olan sizlerin, öğretmenlerin yetiştireceği çocukların da sizler gibi Türk milletinin yüz akı olmasını temenni ederiz.

 

FARKINDA MISIN?

Çocuğun sağlığını, fiziksel ve psiko-sosyal gelişimini olumsuz etkileyen, bir yetişkin yahut toplum tarafından bilerek ya da bilmeyerek uygulanan tüm davranışlar çocuğa kötü muameledir.

Bu davranışların sonucu olarak çocuğun fiziksel, ruhsal, cinsel veya sosyal açıdan zarar görmesi, sağlık ve güvenliğinin tehlikeye girmesi söz konusudur.

Çocuklar her türlü ihmal ve istismardan korunmalı, onlar her koşulda yetişkinlerden daha özel ele alınmalıdır.

Yetkili kurumların çocuk ihmalini ve istismarını önleme konusunda ulusal eylem planı, denetleme ve izleme mekanizması olmalıdır. Çocuk odaklı, eşit, bilimsel, laik politika yapılmasını teşvik ederek koruyucu, önleyici, destekleyici çalışmalar sürdürülmelidir.

ÇOCUK İSTİSMARINA SESSİZ KALMA

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4